Bug report #16547

PDOK Service en Python Console in QGIS 2.18.2 werken niet na installatie QGIS op MacBook Pro

Added by Bert Mast over 4 years ago. Updated over 4 years ago.

Status:Closed
Priority:Normal
Assignee:Borys Jurgiel
Category:Plugin Manager
Affected QGIS version:2.18.2 Regression?:No
Operating System: Easy fix?:No
Pull Request or Patch supplied:No Resolution:invalid
Crashes QGIS or corrupts data:No Copied to github as #:24453

Description

Ik heb QGIS versie 2.18.2 vorige week geïnstalleerd op mijn MacBook Pro. Vervolgens heb ik diverse plugins geïnstalleerd waar onder ook de PDOK Service. QGIS werkt op zich correct, echter de plugin PDOK Service werkt na installatie helaas niet. Zodra ik een adres in de plugin heb ingevoerd, komt de foutmelding terug: "Niets gevonden. Probeer een andere spelling of gebruik alleen postcode/huisnummer".

Ook de Python Console werkt niet in het me nu Plugin.

Ik zou graag advies willen hebben welke oorzaak hieraan ten grondslag ligt en hoe ik dit kan oplossen. iemand een idee?

Schermafbeelding 2017-05-11 om 15.36.48.png - Foutmelding PDOK Service (1.41 MB) Bert Mast, 2017-05-15 09:03 AM

Schermafbeelding 2017-05-13 om 23.34.17.png - Foutmelding open Python Console QGIS (447 KB) Bert Mast, 2017-05-15 09:04 AM

Schermafbeelding 2017-05-15 om 13.25.25.png (407 KB) Bert Mast, 2017-05-15 01:40 PM

History

#1 Updated by Bert Mast over 4 years ago

Met name het laden van Python Console levert veel problemen op. Ook het laden en gebruiken van de plugin van QuickMapServices gaat helaas niet goed. Daardoor zijn deze services ook te ladenhelaas (zie afbeelding en foutmelding in afzonderlijk bestand).

#2 Updated by Bert Mast over 4 years ago

Bert Mast wrote:

Ik heb QGIS versie 2.18.2 vorige week geïnstalleerd op mijn MacBook Pro. Vervolgens heb ik diverse plugins geïnstalleerd waar onder ook de PDOK Service. QGIS werkt op zich correct, echter de plugin PDOK Service werkt na installatie helaas niet. Zodra ik een adres in de plugin heb ingevoerd, komt de foutmelding terug: "Niets gevonden. Probeer een andere spelling of gebruik alleen postcode/huisnummer".

Ook de Python Console werkt niet in het menu Plugin.

Ik zou graag advies willen hebben welke oorzaak hieraan ten grondslag ligt en hoe ik dit kan oplossen. iemand een idee?

#3 Updated by Giovanni Manghi over 4 years ago

  • Resolution set to invalid
  • Status changed from Open to Closed

sorry tickets must be filed in English. thanks for understanding.

Also available in: Atom PDF